Zubatá malina

Vinětace


Domů

Podobné téma:
Vinětace
Externí:

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
marcel zmožek a mara zamilované duety
západočeské dřevařské závody plzeň ja..
Krajčovičová Ivona
prodejna altisport hradec králové

Pro inspiraci:
jiříkov dřevěné sochy
program pro seniory velké kino zlín
osobní bankrot výpočet
byty na prodej říčany na fialce
termální lázně velké losiny ceník
jednodílné plavky push up
polévka ze sladkého zelí
černy lak na nehty
GPS pro psy
pečená žebra na černém pivu
brunclík bystřice
mlýn u vodníka slámy
ondřej havelka syn
polévka z červené čočky indicka
zakladatel las vegas
kráječ na cibuli tescoma handy
lázně lednice perla červen akce
železné tyče na soustružení
prodej domácí udírny dřevěné
ondřej suchý - tři životy lídy baarové

yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Vinětace - Tipy jak fotit
Před instagramem byla vinětace považována za vadu. Po instagramu si většina lidí myslí, že jde o cílený efekt. O co tedy v jádru jde a jak vinětaci poznáme? Vinětce je nejčastěji zmiňována v souvislosti s objektivy optických zařízení.Před instagramem byla vinětace považována za vadu. Po instagramu si většina lidí myslí, že jde o cílený efekt. O co tedy v jádru jde a jak vinětaci poznáme? Vinětce je nejčastěji zmiňována v souvislosti s objektivy optických zařízení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tipyjakfotit.cz/foto-slovnik/vinetace

Vinětace ve fotografii a jak s ní zacházet | Fotofiltry …
Vinětace ve fotografii – jak se projeví, co ji způsobuje, jak s ní pracovat. Ukázky vinětace. Je vždy nežádoucí?Vinětace ve fotografii – jak se projeví, co ji způsobuje, jak s ní pracovat. Ukázky vinětace. Je vždy nežádoucí?
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fotofiltry.eu/clanky/kdyz-se-rekne-vinetace-9 ..

Umělá vinětace v Gimpu::Fotograf Plzeň - Milan Dvořák
Vinětace bývá zpravidla u objektivů nežádoucí a jde o jednu z vad optické soustavy, která se projevuje nižším jasem v okrajových částech fotografie. V určitých případech ale může vinětace dodat fotografii charakteristický vzhled a tmavší ...Vinětace bývá zpravidla u objektivů nežádoucí a jde o jednu z vad optické soustavy, která se projevuje nižším jasem v okrajových částech fotografie. V určitých případech ale může vinětace dodat fotografii charakteristický vzhled a tmavší ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

milan-dvorak.net/umela-vinetace-v-gimpu

Vinětace, jedni ji zatracují, jiní ji úmyslně …
Kdo má pravdu? Je vinětace ve fotografii hrubá chyba nebo je to naopak prvek, bez kterého se fotka neobejde? A jak ji udělat? Vše o vinětaci včetně návodu jak na ni najdete v tomto článku.Kdo má pravdu? Je vinětace ve fotografii hrubá chyba nebo je to naopak prvek, bez kterého se fotka neobejde? A jak ji udělat? Vše o vinětaci včetně návodu jak na ni najdete v tomto článku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blogfotografa.cz/vinetace-jedni-ji-zatracuji- ..

Vinětace – Wikipedie
Vinětace je vada optických soustav, projevující se nižším jasem na okrajích zobrazovaného obrazu. Nejčastěji je tato vada zmiňována v souvislosti s objektivy optických přístrojů.Vinětace je vada optických soustav, projevující se nižším jasem na okrajích zobrazovaného obrazu. Nejčastěji je tato vada zmiňována v souvislosti s objektivy optických přístrojů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Vin%C4%9Btace

K čemu je dobrá vinětace? | Milujeme fotografii – vše o …
Vinětace je přítomná ve větší či menší míře na téměř všech fotografiích. Někdy je výhodná, jindy spíš nechtěná. Ale to není problém, protože existují nástroje na její utlumení, či naopak přidání.Vinětace je přítomná ve větší či menší míře na téměř všech fotografiích. Někdy je výhodná, jindy spíš nechtěná. Ale to není problém, protože existují nástroje na její utlumení, či naopak přidání.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

milujemefotografii.cz/k-cemu-je-dobra-vinetace

Vinětace na devatero způsobů | Úpravy a tisk Fotorádce …
Vinětace je vada objektivu, která ale může překvapivě mít často velmi pozitivní vliv na vzhled fotografie. Zvláště u portrétů a třeba i zachmuřilých krajinek dokáže vinětace dodat snímku jedinečnou atmosféru filmových fotoaparátů.Vinětace je vada objektivu, která ale může překvapivě mít často velmi pozitivní vliv na vzhled fotografie. Zvláště u portrétů a třeba i zachmuřilých krajinek dokáže vinětace dodat snímku jedinečnou atmosféru filmových fotoaparátů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fotoradce.cz/vinetace-na-devatero-zpusobu

Vinětace | Kamil Rodinger - Fotokurzy.org
Vada objektivu, způsobující ztrátu jasu snímku směrem k jeho okrajům - výsledná fotografie orámována tmavým kruhem. Mnoha fotografům se však tento efekt líbí. Vinětace je běžný problém, levných zoomů, zejména u kratších ohnisek.Vada objektivu, způsobující ztrátu jasu snímku směrem k jeho okrajům - výsledná fotografie orámována tmavým kruhem. Mnoha fotografům se však tento efekt líbí. Vinětace je běžný problém, levných zoomů, zejména u kratších ohnisek.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fotokurzy.org/slovnik-fotografickych-pojmu/vi ..

Vinětace - slovník pojmů | Alza.cz
Vinětace je vada optické soustavy objektivu, která se projevuje sníženým jasem na okrajích snímku. Přestože je vinětace brána za vadu, mnohdy může mít velmi pozitivní dopad na vzhled fotografie, a to například u portrétů či krajin, kde ...Vinětace je vada optické soustavy objektivu, která se projevuje sníženým jasem na okrajích snímku. Přestože je vinětace brána za vadu, mnohdy může mít velmi pozitivní dopad na vzhled fotografie, a to například u portrétů či krajin, kde ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

alza.cz/slovnik/vinetace

Vinětace | Oehling CZ
Ztráta jasu na okrajích obrazu, v důsledku čehož jsou rohy snímku tmavé. Ztráta jasu na okrajích obrazu, v důsledku čehož jsou rohy snímku tmavé.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

oehling.cz/vinetace


vinětace | Milujeme fotografii – vše o digitální …
Web Milujeme fotografii je tou správnou adresou pro všechny příznivce fotografování – začátečníky i pokročilé. Stačí si vybrat téma nebo vyhledat článek, který vás zajímá.Můžete také zobrazit nejnovější články.Web Milujeme fotografii je tou správnou adresou pro všechny příznivce fotografování – začátečníky i pokročilé. Stačí si vybrat téma nebo vyhledat článek, který vás zajímá.Můžete také zobrazit nejnovější články.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

milujemefotografii.cz/tag/vinetace

Vinětace stock fotografie, royalty free Vinětace obrázky …
 Stáhnout Vinětace levné fotky z nejlepší stock fotografické agentury  rozumné ceny  miliony prémiových, vysoce kvalitních, royalty-free stock fotografií, snímků a obrázků. Stáhnout Vinětace levné fotky z nejlepší stock fotografické agentury rozumné ceny miliony prémiových, vysoce kvalitních, royalty-free stock fotografií, snímků a obrázků.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cz.depositphotos.com/stock-photos/vin%C4%9Bta ..

Vinětace - - Odborný slovník (Fotografie) | HumanART.cz
Fotografie - Vinětace () - - Vinětace je poměrně běžná optická vada objektivu a setkávám se s ní především u širokoúhlých objektivů a zoomů. Jedná se v podstatě o nestejnoměrné rozložení světla na snímku.Fotografie - Vinětace () - - Vinětace je poměrně běžná optická vada objektivu a setkávám se s ní především u širokoúhlých objektivů a zoomů. Jedná se v podstatě o nestejnoměrné rozložení světla na snímku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

humanart.cz/wiki-slovnik-759-vinetace.html

Vinětace | Alza.cz
Vinětace se projevuje sníženým jasem v okrajích snímku. Je to vada optické soustavy, kt...Vinětace se projevuje sníženým jasem v okrajích snímku. Je to vada optické soustavy, kt...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

m.alza.cz/slovnik/vinetace

Slovník fotografických pojmů
Vinětace je vada objektivu, která se projevuje redukcí jasu na krajích obrazu a zejména v jeho rozích v porovnání ke středu obrazu. Vinětace (není-li masivní) může být poměrně snadno korigována v PC a řada editorů (Zoner, Photoshop) má na ...Vinětace je vada objektivu, která se projevuje redukcí jasu na krajích obrazu a zejména v jeho rozích v porovnání ke středu obrazu. Vinětace (není-li masivní) může být poměrně snadno korigována v PC a řada editorů (Zoner, Photoshop) má na ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fotoroman.cz/glossary/2_vinetace.htm

Fotografie vinětace | fotobanka Fotky&Foto
Hledáte fotografie, vektory, ilustrace nebo obrázky vinětace pro svůj web, elektronickou nebo tištěnou reklamu? Prodáváme levné licencované fotky a vektory na téma vinětace pro soukromé i komerční využití.Hledáte fotografie, vektory, ilustrace nebo obrázky vinětace pro svůj web, elektronickou nebo tištěnou reklamu? Prodáváme levné licencované fotky a vektory na téma vinětace pro soukromé i komerční využití.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fotky-foto.cz/fotobanka/vin%C4%9Btace

Vinětace - Databáze fotografických pojmů - Online …
Vinětace v praxi nepředstavuje závažný problém, neboť se dá jednoduše softwarově řešit. Často navíc vypadá dobře, jelikož soustřeďuje pozornost diváka do středu plochy snímku. Fotografiím se proto často postprodukčně přidává umělá vinětace.Vinětace v praxi nepředstavuje závažný problém, neboť se dá jednoduše softwarově řešit. Často navíc vypadá dobře, jelikož soustřeďuje pozornost diváka do středu plochy snímku. Fotografiím se proto často postprodukčně přidává umělá vinětace.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

onlinefotoskola.cz/pomucky/databaze-fotografi ..

vinětace | Jan Zeman Photography
Posts about vinětace written by Jan ZemanPosts about vinětace written by Jan Zeman
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

janz.cz/tag/vinetace

Capture One efektivně 14: převod do černobílé, filmové …
V dnešním dílu se budeme věnovat především převodu fotografií do černobílé a také efektům, jako je emulace filmového zrna, zřetelnost (Clarity) a vinětace.V dnešním dílu se budeme věnovat především převodu fotografií do černobílé a také efektům, jako je emulace filmového zrna, zřetelnost (Clarity) a vinětace.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

paladix.cz/clanky/capture-one-efektivne-14-pr ..

Ateliérové fotopozadí 1,5 x 3 m - Černošedá vinětace a poštovné ZDARMA!
Ateliérové fotopozadí 1,5 x 3 m - Černošedá vinětace a poštovné ZDARMA!Ateliérové fotopozadí 1,5 x 3 m - Černošedá vinětace a poštovné ZDARMA!
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

postovnezdarma.cz/atelierove-fotopozadi-1-5-x ..

Počet záznamů:20
Reklama:
Krasa.cz
Buďte neodolatelná! Nejširší sortiment výrobků pro vaši krásu.
www.krasa.cz
Hodinky.cz
Vybírejte z několika tisíců modelů značkových hodinek se slevou 40 – 60%!
www.hodinky.cz
Parfemy.cz
Největší parfumerie s nabídkou značkových parfémů za bezkonkurenční ceny.
www.parfemy.cz
Prozdravi.cz
Chraňte své zdraví! Široký sortiment přírodních produktů ihned k dodání.
www.prozdravi.cz
Sperky.cz
Vybírejte z tisíců originálních šperků od světoznámých značek!
www.sperky.cz
Modnidoplnky.cz
Kabelky, šály, rukavice, kravaty a další modní doplňky za skvělé ceny. Na detailech záleží!
www.modnidoplnky.cz

Vinětace
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2019
www.000webhost.com
cache: 0038:43:59